domů » nabídka » optimalizace pro vyhledávače SEO

Optimalizace pro vyhledavače (SEO)

Nabízíme Vám optimalizaci Vaší internetové prezentace s ohledem na internetové vyhledávače (Seznam, Google, Atlas, Centrum, Jyxo a dal.). Co se pod tímto pojmem skrývá? Není to zase až tak černá magie jak to někteří uživatelé či tvůrci popisují. Jedná se o optimalizaci Vašich webových stránek tak, aby byly přístupné internetovým vyhledávačům. Takový internetový vyhledávač si představte jako chytrý program (nazývaný také “robot”), který se snaží doslova “prošmejdit” Vaším webem a snaží se přijít na to, o čem vaše internetová prezentace vlastně je. Přitom by neměl narážet na různé překážky ve “šmejdění”, jinak Vaši internetovou prezentaci opustí a již se do ní hned tak nebude chtít vrátit. K tomu, aby se toto nestalo slouží následující kroky

Metody optimalizace pro vyhledávače

Přístupnost obsahu
Obsah webu nesmí být před vyhledávači ukryt v ruzných technologiích (rozuměj programovacích jazycích a technikách), kterým vyhledávač nerozumí a nedokáže je rozluštit.
Stavba obsahu dle informační architektury webu
Je třeba dodržovat stavbu obsahu web prezentace dle informační architektury webu
Plánované získávání hodnotného obsahu
Hodnotný obsah je motorem Vašeho webu. Je nutné se zamyslet jak ho tvořit s co možná nejmenšími náklady. Dnes již neplatí, že ošálíte roboty podstrčeným textovým obsahem bez přínosu pro uživatele. Jediné „co se počítá” je přínosný a přístupný obsah a věrohodné odkazy z jiných webů.
Dodržování standardů
Při doržení webových standardů, máme jistotu, že roboti nebudou mít s pochopenám Vašeho obsahu problémy.
Zapojení se do internetového dění
Na internetu se nacházejí iinternetové komunity. Pokud se Vám podaří do některé z nich proniknout a zapojit se do komunikace, bude to pro Vás přínosem.
Provázat obsah
Dobře provázaný obsah Vašeho webu s ostatním kvalitním obsahem na internetu posiluje Vaši věrohodnost.


Copyright ® 1997-2007 Future Image Computer s.r.o. | Kvapilova 762, Tišnov 66601, tel.: 511 111 062